Zastýlací a krmný vůz CH350

Nově v naší nabídce – zastýlací a kmrný vůz Sitrex model CH350! Ocení ho všichni farmáři, kteří chtějí kombinovat spolehlivost a efektivitu v jejich každodenní práci při přípravě podestýlky nebo distribuci krmiv přímo do žlabu. Konstrukce a výbava je navržena tak, aby vůz zajistil optimální zpracování a distribuci všech typů hmoty.


Turbína o průměru 1 500 mm s 8 metacími lopatkami pro rozhození pro rozhození produktu co nejdále a také pro lepší promíchání.

Velké plnicí dveře umožňují vkládání až dvou kulatých balíků o průměru do 180 cm nebo jeden hranatý balík o rozměrech 270 x 130 x 90 cm.

Rotor se 72 noži a 13 protiostřími pro rychlé a kvalitní rozřezání všech druhů hmoty a její následné přesunutí do turbíny. Hydraulicky ovládané protiostří pro nastavení intenzity práce rotoru. Pohon rotoru je zajištěn velmi silným, 4-drážkovým řemenem s pružinovým napínačem.

Rozsah otočení vyskladňovací hlavy je až do 300°. Pro snížení prašnosti je možné doplnit vyskladňovací hlavu sadou čerpadla k rozstřiku vody.

Stroj bude k dodání od dubna letošního roku.


Pro bližší informace kontaktujte Ing. Tomáše Černého:
•  tel: +420 603 106 920
•  e-mail: tomas.cerny@unimarco.cz