Zdokonalená ALPHA evo

HARDI inovuje řadu samojízdných postřikovačů ALPHA evo s nádrží o objemu 3500 a 4100 litrů o ambiciózní vlastnosti z hlediska vyššího výkonu, spolehlivosti a komfortu jízdy a navíc přichází s novinkou rozšíření kapacity nádrže na 5100 litrů!


Lepší viditelnost
Přepracovaná kabina stroje nabízí nerušený výhled v rozsahu 318 stupňů pro zlepšení přehledu o celém stroji a prostoru kolem něj a poskytuje tak bezpečnější a pohodlnější pracovní prostředí obsluhy.
Lepší viditelnost z kabiny ALPHA evo


Vylepšená klimatizace
Klimatizace postřikovačů Hardi Alpha evo II prodělala také řadu úprav. Při testech bylo naměřeno snížení teploty uvnitř kabiny ze 40 na 28 stupňů v průběhu 5 minut. Nový systém klimatizace je méně hlučnější, což také výrazně přispívá ke komfortu obsluhy.


Vzduchové vaky místo tlumičů s vinutými pružinami
Pro zajištění komfortní jízdy i na nerovném terénu je možné stroje objednat se vzduchově odpruženým podvozkem. Výměnou standardně dodávaných tlumičů rázu s vinutými pružinami za vzduchové vaky poskytuje lepší stabilitu ramen a také stabilitu stroje při práci  na svahu. Proto je systém odpružení vybaven dodatečným zásobníkem vzduchu na 8 l.
Systém odpružení nápravy FloatRide


Hydraulicky stavitelný rozchod kol
Alpha evo může být vybavena hydraulicky stavitelným rozchodem kol. To umožňuje plynulé nastavení rozchodu kol v rozmezí 180 – 280 cm (v závislosti na typu pneumatik). Nastavení rozchodu se provádí přímo z kabiny z místa obsluhy. Tím je možné se přizpůsobit aktuálním podmínkám.
Hydraulicky stavitelný rozchod kol


Větší nádrž – větší výkon
Postřikovače Alpha evo je nyní možné dodat se třemi velikostmi nádrží 3500 / 4100 / 5100 litrů. Varianta s objemem nádrže 5100 litrů poskytuje větší nádrž a tím i větší kapacitu a vyšší výkony. Tím se opět posouvá hranice výkonnosti a efektivity využití těchto strojů.
Větší nádrž postřikovače ALPHA evo


Více se dočtete v našem prospektu:
ALPHA evo