Nové video ALPHA evo II

Před časem jsme Vás v naší aktualitě informovali o inovacích samojízdných postřikovačů HARDI ALPHA evo. Nyní pro Vás máme připravené nové video ALPHA evo s českými titulky, které můžete shlédnout níže v naší aktualitě. K velikostem nádrží 3500 a 4100 litrů nyní přibyla možnost dodat stroje s objemem nádrže 5100 litrů.


Podstatných změn doznala kabina, která významným způsobem přispívá k vysokému komfortu a bezpečnosti obsluhy stroje. Osvědčená konstrukce se třemi sloupky a výhledem v rozsahu 320 stupňů poskytuje dokonalý přehled o dění kolem stroje. V kabině došlo k lepšímu uspořádání některých ovládacích prvků z hlediska ergonomie obsluhy stroje a také posílení a úpravě okruhu topení a klimatizace. Kabina splňuje normy kategorie 4 týkající se ochrany proti prachu a výparům. Ovládání veškerých funkcí stroje se provádí s jednoho místa – ovládací panel Spraycentre. Spolu s dotykovým displejem terminálu Hardi Controller 9600 tak má obsluha vše pod kontrolou z jednoho místa.


Postřikovače Hardi Alpha evo jsou nyní vybaveny motory Deutz Tier 4 final splňující požadované emisní normy.


Na přání lze tyto stroje vybavit podvozkem se vzduchovým odpružením FloatRide. Mimo vysokého komfortu obsluhy se tento systém pozitivně projevuje také na chování ramen a celého stroje jako takového.


Hydraulicky stavitelný rozchod kol je další možnou výbavou stroje, který přispívá v kombinaci s několika možnostmi průjezdní světlosti stroje k vyšší univerzálnosti jeho použití a individuálnímu přizpůsobení požadavkům různých zákazníků. Hydraulicky stavitelný rozchod kol je velmi jednoduchým způsobem plně ovladatelný za jízdy z kabiny. Změna rozchodu kol je tak otázkou okamžiku.


Stroje vybavené nejvýkonnější specifikací kombinace pohonu dvěma hydrogenerátory Sauer Danfoss a kolovými hydromotory Poclain patří na trhu v ČR a SR ke standardní výbavě. Spolu s ideálním rozložením hmotnosti mezi přední a zadní nápravu jsou tak tyto stroje schopné pracovat i v nejnáročnějších terénních podmínkách.


Většina strojů dodávaných do ČR i SR je vybavena rameny s aktivní řízenou asistencí TwinForce, jejíž výhody a přínosy jsou prověřeny již několika desetiletími v praxi také u zákazníků v ČR i SR. Stroje vybavené tímto systémem přináší zákazníkům nemalé úspory a podstatné zvýšení výkonu strojů i v případě, kdy podmínky pro aplikaci nejsou zcela ideální. V kombinaci s několika možnostmi kombinace odpružení, které jsou i na tento typ ramen k dispozici se posouvají hranice možností strojů opět o něco dále. Ve spojení se systémem regulace DynamicFluid4 se jedná o stroj s mimořádně přesnou aplikaci s vysokým výkonem, která odpovídá požadavkům moderního precizního zemědělství.