Inteligentní postřikovač

HARDI COMMANDER, lídr mezi taženými postřikovači, je zkonstruován tak, aby splňoval požadavky moderního profesionálního farmáře na kapacitu, spolehlivost, bezpečnost, optimalizaci, snadnou obsluhu a precizní práci kdekoliv na světě. COMMANDER je díky svému špičkovému provedení určený pro nepřetržité používání v náročných podmínkách. Příkladem funkčního designu je logicky umístění ovládání primárních funkcí na levé straně postřikovače. Podívejme se blíže na vlastnosti, které z COMMANDERu dělají tu nejlepší volbu na trhu s taženými postřikovači.


Ramena TWIN – nejlepší systém aplikace na světě
Převezměte kontrolu nad postřikem. Se systémem HARDI TWIN vám podpora vzduchu pomůže usměrnit vítr. Díky ovládání síly a úhlu vzduchové podpory máte možnost pokrýt postřikem celou rostlinu od shora až k půdě. Úlet při konvenčním postřiku může být tak velký, že obsluha musí ukončit práce ještě před tím, než je s kompletně hotova. S efektivní řízením směru aplikace je snazší dokončit postřik na celém poli. Téměř za každých podmínek získají farmáři s TWINem až 2x více postřikových hodin pro bezpečnou a efektivní práci v porovnání s konvenčním postřikem. Ramena TWIN FORCE jsou k dispozici v záběru od 18 do 36m.

 Postřiková ramena TWIN s podporou vzduchu


Ramena DELTA FORCE – kompaktní při transportu - široká na poli
Tato ramena byla vyvinuta pro široký záběr. Jejich vlastnosti a uspořádání konstrukce umožňují vysoké rychlosti a maximální výkon při záběrech od 24 do 39 m. Výsledkem jsou ramena s mnoha jednoduchými a silnými řešeními, které společně poskytují vysokou výkonnost a spolehlivost s jednoduchým nastavením, snadnou údržbou a skvělým designem.
Pohyby ramen ovládá jednoduchá středová část pomocí nastavení 5 kyvadel, která sledují jednat pohyby ramena a také kopírují úroveň terénu.
HARDI DELTA FORCE ramena jsou k dispozici v provedení:

  • 3krát skládaná: 39/27/15 m, 36/27/15 m, 36/24/13 m, 33/25/15 m, 32/25/15 m.
  • Dvakrát skládaná: 30/15 m, 28/14 m, 27/14 m.

Postřiková ramena Hardi DELTA FORCE


SafeTrack (volitelné příslušenství)
Tento revoluční vysoce výkonný systém spojuje výhody jiných tradičních systémů do jednoho. S HARDI SafeTrack nemusíte volit mezi těsným poloměrem otáčení ani stabilitou. Systém zajišťuje bezpečný a snadný provoz při minimální poškození plodin. Počítač neustále sleduje rychlost a poloměr otáčení, aby zabezpečil co nejbezpečnější provoz.
SafeTrack zajišťuje, že ramena jsou vždy kolmo ke kolejovým řádkům a tím i perfektní aplikaci při otáčení na konci pole.

Řízená náprava postřikovače SafeTrack


DynamicFluid
Systém DynamicFluid4 propočítává důsledky zvýšených otáček a okamžitě provádí regulaci. Funkce je založena na 4 sensorech kapalinového systému, která měří otáčky, pozici regulačních ventilů, průtok a tlak. V kombinaci nového softwaru a nového unikátního keramického regulačního ventilu, zajišťuje DynamicFluid4 přesnou aplikační dávku a perfektní provedení. Každý senzor systému má svou vlastní úlohu, ale pracuje také jako zástupce ostatních, a proto regulace vždy probíhá. Regulace může být prováděna manuálně.  
Systém regulace dávky DynamicFluid4


VIDEO:


Více informací Vám poskytne produktový manažer značky HARDI Miroslav Mahušek; tel: +420 603 101 187; e-mail: miroslav.mahusek@unimarco.cz