Jednička ve své třídě

Být nejmenším z řady tažených postřikovačů HARDI není nevýhodou. RANGER byl navržen tak aby splňoval požadavky na jednoduchost a spolehlivost. Celosvětové prodejní úspěchy od jeho uvedení na trh dokazují, že se záměr povedl. Díky nabídce široké řady příslušenství je nyní RANGER jedničkou své třídy. Nabízená řada ramen umožňuje vybrat správný typ pro dané podmínky. Inteligentně navržená nádrž a podvozek poskytují vynikající stabilitu a pevnost. Jednotlivé komponenty zaručují to nejlepší provedení a maximální životnost.


Řízená oj SelfSteer
SelfSteer je připojen do spodních ramen 3bodového závěsu traktoru. Umožňuje lepší sledování stopy traktoru na souvrati. SelfSteer je jednoduchý mechanický systém řízené oje s minimálními požadavky na údržbu. Není potřeba žádné nastavení nebo seřizování během postřikových prací. SelfSteer může být vybaven svahovou korekcí, která je ovládaná mechanicky, přímo hydraulikou traktoru. Korekce napomáhá systému SelfSteer udržet postřikovač v kolejovém řádku i v kopcovitých podmínkách.
Řízená oj SelfSteer


Palubní počítač HC 5500
HC 5500 je výkonný počítač, umožňující snazší a bezpečnější aplikaci postřiku a jednoduše poskytuje více potřebných informací. Obsluha je průběžně informována o průběhu postřiku a varována v případě, že důležité parametry jako jsou průtok nebo rychlost, jsou mimo rozsah. Je připraven pro ukládání dat až do 98 pamětí a také  možnost řízení dávky podle aplikačních map. Doplňkovými výbavami počítače mohou být systém pro automatické ovládání sekcí SprayRover, elektronický hladinoznak TankGuage nebo 12V tiskárna.
Řídící jednotka HC 5500


Ramena EAGLE SPB se záběrem 18, 20 a 21 metrů
EAGLE jsou ramena dvojrozměrné konstrukce, odpružena vinutými pružinami s tlumičem rázů zavěšena na trapézovém závěsu. Tato kombinace poskytuje dlouholetý bezproblémový provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nastavitelné pružinové jištění koncových dílů ramen pomocí zubových spojek chrání koncový díl před poškozením. Ramena EAGLE jsou robustní ramena vhodná pro vysoké pojezdové rychlosti. Standardní výbava: závěs ParaLift pro nastavení výšky, symetrické skládání ramen. Doplňková výbava: jednostranné skládání ramen, individuální naklápění ramen, celkové naklápění ramen.
Postřikovací ramena EAGLE


Ramena PRO VH 12-18 metrů a PRO VP 20, 21 a 24 metrů
Tato ocelová ramena jsou mřížové konstrukce s nejvyšší možnou pevností při optimalizované hmotnosti. Výjimečné provedení pramen PRO zajišťuje precizní aplikaci postřiku i v těch nejnáročnějších polních podmínkách. Všechny funkce ramen PRO mohou být ovládány elektro-hydraulicky pomocí ovládacího boxu z kabiny traktoru. Primární funkce, které jsou nejvíce využívány na poli, jako např. ovládání výšky ramen, individuální a celkové naklápění ramen, jsou seskupeny pro snadný přístup.
Elektrohydraulické ovládání je doplňkovou výbavou pro ramena VH a standardní výbavou u ramen VP.
Postřikovací ramena PRO VH a PRO VP


PODÍVEJTE SE NA POSTŘIKOVAČ RANGER V AKCI:


Více informací Vám poskytne produktový manažer značky HARDI:
Miroslav Mahušek; tel: +420 603 101 187; e-mail: miroslav.mahusek@unimarco.cz