Navigator - Jasná volba

NAVIGATOR je synonymem pro vysokou kvalitu a funkční design - vlastnosti, které zabezpečují hodnotu vynaložených nákladů a jednoduchost použití. V řadě tažených postřikovačů HARDI reprezentuje NAVIGATOR střední až vyšší třídu postřikovačů určených do různých podmínek. Široké spektrum vysoce kvalitních výbav dělá z NAVIGATORa tu nejlepší volbu. Jednoduchost, spolehlivost a snadná údržba jsou vlastnosti, které vyžadují farmáři na celém světě. NAVIGATOR je důkazem vysokých zkušeností HARDI jako postřikového specialisty. Pozice, kterou si na trhu od svého uvedení NAVIGATOR získal, byla mnohokrát úspěšně prověřena a potvrzena.


Řízená oj IntelliTrack
IntelliTrack je moderní koncept řízené tažné oje, kombinující výhody jedinečně konstruovaného šasi s použitím moderní elektroniky. Tento systém, který je jednoduchý na připojení k traktoru, poskytuje bezpečné řízení i v náročných polních podmínkách. IntelliTrack je vybaven bezpečnostní funkcí, která zabraňuje řízení v situacích, kdy je pojezdová rychlost příliš vysoká vůči rozchodu kol.
Řízená oj IntelliTrack


DynamicFluid4
Systém regulace dávky DynamicFluid4 je technologie založená na zpracování údajů ze 4 snímačů zakomponovaných do systému rozvodu kapaliny, které řídící jednotka vyhodnocuje 20x za sekundu tak, aby regulace dávky byla co nejrychlejší a nejpřesnější.
Systém regulace dávky DynamicFluid4


Ramena DELTA FORCE – kompaktní při transportu - široká na poli
Tato ramena byla vyvinuta pro velké pracovní záběry. Jejich vlastnosti a konstrukce umožňují vysoké rychlosti a maximální výkon při záběrech od 24 do 39 m. Výsledkem jsou ramena s mnoha jednoduchými a promyšlenými řešeními, které poskytují vysokou výkonnost a spolehlivost spolu s  jednoduchým nastavením, snadnou údržbou a skvělým designem. Velmi pokročilá, a přitom jednoduchá střední sekce ovládá pohyby celých ramen DELTA FORCE. Díky kyvadlovému závěsu s možností nastavení 5-ti stupňů charakteristiky chování lze nastavit charakteristiku chování ramen tak, aby ramena sledovala více pohyby stroje, nebo více kopírovala profil terénu.
HARDI DELTA FORCE ramena jsou k dispozici v provedení:

  • Třikrát skládaná: 39/27/15 m, 36/27/15 m, 36/24/13 m, 33/25/15 m, 32/25/15 m.
  • Dvakrát skládaná: 30/15 m, 28/14 m, 27/14 m.

Postřiková ramena Hardi DELTA FORCE


Systém řízení ramen
Systémy HARDI AutoSlant, AutoHeight a AutoTerrain automaticky řídí pohyby ramen a díky tomu jsou postřikové práce o hodně jednodušší pro obsluhu a je dosaženo kvalitnější aplikace postřiku.

Vlastnosti systému:

  • Robustní a precizní ultrazvuková čidla
  • Možnost výběru mezi módy půda/porost/hybridní režim
  • Proporcionální ventil pro plynulé pohyby ramen (AutoHeight, AutoTerrain)
  • Ovládání celkového naklápění ramen, individuálního naklápění levého a pravého ramene a výšky ramen (AutoHeight, AutoTerrain)
  • Ovládání celkového naklápění a výšky ramen (AutoSlant)

AutoTerrain reaguje na pohyby celých ramen. Pracuje proaktivně tak, že předvídá možný pohyb ramen a tím je schopen zabránit nežádoucímu pohybu dříve, než vůbec vznikne.
Systém řízení ramen


PODÍVEJTE SE NA POSTŘIKOVAČ NAVIGATOR V AKCI: