Nesený pluh Warrior

Nesený pluh Moro Aratri Warrior

Pluhy WARRIOR představují inovovanou řadu nesených pluhů vybavených hydraulickým nastavením pracovního záběru. Pluhy jsou k dispozici  ve verzích od 2 do 6 orebních těles. K projektování konstrukce těchto strojů je využíván moderní CAD software se simulací výkonnostních a únavových zkoušek. Rám pluhu Warrior, stejně jako i další části jeho konstrukce, jsou vyrobeny ze speciální oceli odolné vůči vysoké zátěži.


HYDRAULICKÉ NASTAVENÍ PRACOVNÍHO ZÁBĚRU:

Pluhy jsou vybaveny jedinečným hydraulickým systémem nastavení pracovního záběru, který umožňuje obsluze správně nastavit stroj pro konkrétní půdní a klimatické podmínky. Všechna tělesa lze nastavovat plynule a současně v rozmezí od 25 do 70 cm, přitom však zůstává zachováno jejich správné vyrovnání a náklon.

Nesený pluh Moro Aratri Warrior


STONE SYSTEM - OCHRANA PROTI KAMENŮM:

Non-stop systém jištění chrání pluh před poškozením v případě nárazu tělesa na překážku. Tím je zajištěna bezpečná orba v kamenitých půdách. Uvolnění je pozvolné a bez nárazů, s redukcí síly při zdvihu slupice. Tlak aktivace je nastavitelný a pluh tak lze dobře využit k orbě jak v těžkých, tak i v lehkých půdách, aniž by docházelo k vyorávání kamenů.

Nesený pluh Moro Aratri Warrior


TRANSPORT SYSTEM:

Patentované technické řešení pro práci a přepravu, které zajišťuje bezpečnou přepravu pluhu po silnici a současně i snadné nastavení pracovní hloubky. Přestavba pluhu z pracovní do přepravní polohy a zpět je prováděna hydraulicky.

Nesený pluh Moro Aratri Warrior


COMPACT SYSTEM:

Systém skládání je k dispozici na přání. Nejen že snižuje podélné zatížení soupravy během přepravy, ale umožňuje také významně snížit zatížení hydraulického systému traktoru. Rozkládání a skládání je prováděno automaticky, bez nutnosti manuálních zákroků.

Nesený pluh Moro Aratri Warrior


FOTOGALERIE WARRIOR:


VIDEO WARRIOR:


PROSPEKT WARRIOR