Novinka Farmet v naší nabídce

Naše společnost UNIMARCO a.s. zahájila v březnu 2020 spolupráci s významným českým výrobcem zemědělské techniky FARMET a.s. s výhradním zastoupením pro oblast Střední a Jižní Moravy. Nově Vám tedy můžeme nabídnout stroje na zpracování půdy a setí včetně prodeje  náhradních dílů. Kompletní nabídku strojů Farmet si můžete prohlédnout ZDE.


Společnost Farmet a. s. je dynamicky se rozvíjející českou společností zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí a technologií na zpracování olejnin, rostlinných olejů a výrobu krmiv.

Značka Farmet:

•    orientována na výrobky vysoké kvality a vysoké užitné hodnoty
•    výrobky celosvětově konkurenceschopné
•    použití ve vysoce produktivním zemědělském a zpracovatelském provozu

Výrobky s unikátním technickým řešením

Vlastní výrobky a technologie vznikají v úzké spolupráci specialistů Farmet s konečnými zákazníky, výzkumnými institucemi a vysokými školami. Výrobky značky Farmet se vyznačují unikátním technickým řešením, z nichž je řada patentově chráněná. Cílem dalšího vývoje není jen zvyšování kvality a přidané hodnoty vlastních výrobků, ale i zlepšování výrobních technologií, produktivity, bezpečnosti práce či ochrany životního prostředí.

Naši prodejci jsou připraveni nabídnout vám stroj z PRODUKTOVÉ ŘADY FARMET dle vašich potřeb.