Novinka! Traktory KUBOTA

Pokud jste si mysleli, že Vám můžeme dodat pouze samojízdný postřikovač nebo závěsnou techniku, máme pro Vás novinku! Nově Vám můžeme nabídnout i kvalitní traktory ověřené značky. Naše společnost se totiž stala regionálním prodejcem zemědělských traktorů KUBOTA. V regionu Zlína, Kroměříže a Vsetína nabízíme nejen prodej, ale i servis a náhradní díly. 


Japonská společnost zahájila výrobu zemědělských traktorů v roce 1960 a od této doby se řadí ke špičce na trhu. Vysoká úroveň zpracování a spolehlivost strojů Kubota zajistila této značce silné jméno ve světě. Ze sortimentu techniky Kubota Vám můžeme nabídnout zemědělské traktory řady M s výkonem od 66 do 175 Hp. Vybrat si můžete nejen mezi traktory určenými pro klasické zemědělské činnosti, ale i z řady s úzkým rozchodem vhodných do sadů a vinic. Všechny traktory vynikají skvělou manévrovatelností a výjimečně jednoduchým ovládáním. Vyberte si z naší nabídky!

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.