Pozvánka na POLNÍ DEN

Pokud ještě nemáte na čtvrtek 16.9.2021 program, pak byste si neměli nechat ujít POLNÍ DEN UNIMARCO, který se bude konat vedle sídla naší společnosti v Želechovicích nad Dřevnicí od 10:00. Registrace návštěvníků bude probíhat od 9:30. V praktických ukázkách Vám předvedeme návěsný postřikovač Hardi Navigator 4000 "verze i" s rameny Delta Force se záběrem 24 metrů, profesionální rozmetadlo Bredal K105 XE, stroje na zpracování půdy Farmet, pluh značky Moro Aratri a naši poslední novinku - traktory Kubota. Pro vinaře připravujeme specialitku v podobě pásového traktoru Kubota M5091 Narrow s úzkým rozchodem, který je určený do vinic a sadů, v kombinaci s rosičem Hardi Zaturn 1000


Po příchodu pro Vás máme připravený malý dárek. Po celou dobu akce bude k dispozici občerstvení včetně točeného piva z vybraných referenčních minipivovarů. Na závěr se můžete těšit na losování tomboly. Jako pomyslnou třešničku na dortu můžeme nabídnout milovníkům koní svezení v kočáru. Nezapomeňte potvrdit svou účast na odkazu níže. V průběhu celé akce si můžete v areálu naší společnosti prohlédnout zbývající sortiment zemědělské techniky - lisy, ovíječky a secí stroje Mascar, shrnovače Sitrex a žací stroje Bellon. Chtěli bychom upozornit, že akce se koná za každého počasí.

PROSÍME O POTVRZENÍ VAŠÍ ÚČASTI

 

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.