Kubota a Mascar na dostizích

Pokud jste si nechali v loňském roce ujít poslední slušovickou steeplechase, v rámci které naše společnost vystavovala traktory Kubota a lisy Mascar, máte opět příležitost nás navštívit. V sobotu 23.4.2022 ve 13:00 se koná první zahajovací dostihový den a UNIMARCO nebude chybět. 


Představíme Vám pásový traktor Kubota M5091 Narrow určený do sadů a do vinic spolu s ovíječkou se samonakladacím ramenem Mascar 2100 S. Viniční traktor bude k vidění ve speciální úpravě UNIMARCO s přídavným čtyřsekčním rozvaděčem s volným přepadem spolu s okopávačkouu Braun určenou pro meziřádkovou kultavaci. Pokud jste fanouškem pícninářské techniky, budete si moct prohlédnout nejen lis na kulaté balíky Mascar Diavel 630 CUT vybavený pevnou komorou s řezáním, vyhazovací rampou a otevíráním dna, ale také dvourotorový shrnovač Kubota RA 2072. Po celou dobu dostihů bude prakticky využíván traktor Kubota M135GX-S IV s výkonem 135 koní, čtyřválcovým šestilitrovým motorem a 8rychlostním řazením pod zatížením ve 3 skupinách. Tento model je vybaven čelní vývodovou hřídelí a čelním tříbodovým závěsem.  Po celou dobu dostihů Vám budou k dispozici zástupci naší společnosti. Udělejte si hezkou sobotu a navštivte dostihy ve Slušovicích. Startujeme ve 13:00!

VIDEO Z LOŇSKÉHO ROČNÍKU

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.