Země živitelka 2022, 48. ročník

Opět po roce a na stejném místě! Přijměte pozvání do Českých Budějovic na 48. ročník agrosalon  Země živitelka, kde již tradičně vystavujeme na kruhové ploše č. 109. Letos se uvidíme v termínu od 25.8 do 30.8.2022 a máme pro Vás hned několik novinek, jak u modelů již zavedených značek, tak nová zastoupení v našem sortimentu. 

FK Machinery  je polský výrobce příslušenství pro nakladače a manipulátory. Na expozici poprvé představíme 17 vybraných modelů určených pro krmnou, lesní, komunální, stavební, manipulační a transportní techniku a seznámíme Vás s jejich výrobou, kvalitou zpracování a využitím. Další novinkou je Campagnola. Italská značka, která nabízí široký sortiment potřeb do zahrádkářství, sadů, vinic v základní až profi řadě a její zastoupení navazuje na dlouhodobé vztahy se značkou Mascar, kterou již znáte. Na výstavě nebude chybět ani postřikovací technika Hardi, žací lišty Bellon, shrnovač Sitrex a kompletní výběr lisovací a ovíjecí techniky Mascar s novinkou Monster 870.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

UNIMARCO a.s.


 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.