Novinka! FK Machinery

Na výstavě Země živitelka 2022 jsme Vám poprvé představili značku, která nově doplňuje náš sortiment a těší nás, že techniku můžeme představit i Vám na českém trhu.

Příslušenství FK Machinery by Kołaszewski nabízí profesionální vybavení pro čelní nakladače, teleskopické nakladače a smykem řízené nakladače standardně s EURO uchycením, manipulátory, komunální stroje.  Značka se vyznačuje velmi dobrou kvalitou, funkčností a úžasnou estetikou. Sortiment se dělí na krmnou, lesní, komunální, manipulační a transportní, stavební techniku a veškerá výroba probíhá v halách o velikosti 5000m2 u polského výrobce FK Machinery se sídlem v Bytówě. Je perfektním doplňkem k nakladačům od nejrenomovanějších firem jako CAT, JCB, Manitou, Schäffer, Volvo, Weidemann a další. 

 Kompletní přehled produktů najdete pod tímto ODKAZEM.

Pro představení techniky a vaše dotazy je Vám k dispozici náš obchodník p. Mojmír Doležel

 Věříme, že značka FK Machinery Vás osloví, tak jako  nás.


Lech Kołaszewski začal podnikat v roce 1974 jako výrobce náhradních dílů pro zemědělské stroje. Nabídka společnosti byla postupně rozšiřována o další jednotky zemědělské techniky vyráběné na základě vlastních (firmou vyvinutých) konstrukčních řešení. V současné době nabízí KOŁASZEWSKI COMPANY široký sortiment náhradních dílů a zemědělských strojů, různé typy kovových rámů pro nábytek, především stoly a židle, provozuje výrobní a servisní činnost a specializuje se na výrobu různých typů kovových konstrukcí.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.