NOVINKA! CAMPAGNOLA

ŠIROKÝ VÝBĚR NÁŘADÍ DO SADŮ A VINIC!

Značka CAMPAGNOLA je synonymem kvality a spolehlivosti. Již od roku 1958 vyrábí celou řadu nářadí jak pro profesionální (řada PROFESSIONAL) použití, tak i pro méně intezivní a hobby (řada GREEN) využití.


V nabídce je 5 modelů elektrických nůžek s integrovanou baterií.

Umožňují práci bez kabelu, s naprostou volností pohybu. Jsou vybaveny integr. lithium-iontovými bateriemi. Obratnost, rychlost a výkon dělají z těchto nástrojů ideální pomocníky pro prořezávání v oblasti zahradnictví ve školkách, pěstování vinné révy, ovocnářství a okrasných rostlin.

Elektrické vázací kleště NEXI zaručují rychlé, přesné a efektivní vázání vinné révy. Integrovaná baterie umožňuje obsluze provádět zcela volné pohyby za jakýchkoli podmínek použití.

Čtyři modely elektrických řetězových pil s integrovanou baterií je možné použít pro prořezávání ovocných stromů, vinic a okrasných rostlin. Vyznačují se nízkou hmotností a vysokou rychlostí řezu. Pilu modelu T-REX je možné vybavit teleskopickou prodlužovací tyčí 160-240 nebo 250-300 cm a provádět rychlé a přesné řezy při práci ve výškách. Pily lze nosit ve speciálním pouzdře na opasku nebo na ramenním popruhu např. u telesk. tyče.

 

Na Vaše dotazy je Vám k dispozici náš obchodník p. Tomáš Černý.

 

Věříme, že značka CAMPAGNOLA bude Váš skvělý pomocník pro hobby i profesionální použití.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.