Navýšení ceny dopravy

Vážení obchodní partneři, kolegové, zákazníci,

Dnešním dnem 6.4.2023 jsme museli navýšit ceny dopravy, balného balíků s náhradními díly, které Vám denně posíláme. Náš hlavní dopravce TNT skončil se službou nightexpress, kterou jste využívali, a proto jsme byli nuceni hledat jeho zástupce.

Pro ještě rychlejší doručení do následujícího pracovního dne v ranních hodínách jsme navázali spolupráci s novým dopravcem. Nejen s touto změnou, ale dochází k nárustu ceny, kterou jsme se vám snažili držet do poslední chvíle.

Nabízí se i možnost využít levnější přepravy, která nám doručuje mezi 2-3 dny prac. dny, kde je cena sražena na polovinu.


Děkujeme vám za pochopení a vyplnění formuláře pod tímto ODKAZEM, který nám prosím pošlete vyplněný na email: unimarco@unimarco.cz a to v případě, že chcete využívat službu nočním svozem, kde je zapotřebí si zřídit noční depo a předáním klíče k  např.boxu, kontejneru, brance, dveřím, kde kurýr na dané místo balík uloží.

 

Předání klíče proběhne při prvním doručení, které bude během dne.

 

Věříme, že nám i přesto zachováte vaši přízeň.

Tým UNIMARCO a.s.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.