ANIMALTECH 2023

Vážení obchodní přátelé, zákazníci, rádi bychom Vás informovali o blížícím se veletrhu ANIMALTECH 2023 - Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu., který se bude konat v Brně, areálu výstaviště, ve dnech 22. – 26.4. 2023. Tímto bychom Vás rádi pozvali na stánek UNIMARCO a.s. ve venkovním pavilonu „G“ na stánku č. 013. 

Na našem stánku si budete moci prohlédnout vystavené stroje a dozvědět se více o připravovaných novinkách jednotlivých značek.

Budeme vystavovat FK Machinery - závěsnou techiku pro nakladače a manipulátory, tj. krmná, manipulační, lesní technika a další.  MASCAR- pícninářská technika, CAMPAGNOLA - ruční nářadí do sadů a vinic.

Tým UNIMARCO a.s. Vám bude k dispozici po celou dobu konání veletrhu.


VYSTAVENO:

SBGB150 Lopata na siláž
AFWG140 Drapák na hnůj Micro
BBMI120 zastýlací a krmná lžíce mini
FBWGS180 lopata s drapákem
MHTB180 Lopata se zvýšeným výsypem
MSSCM160 vykusovač siláže Multi 3 v 1
SBWG140 Krmná lopata s drapákem MINI
SFWG150 Drapák na hnůj MINI
UBG2C hydraulické kleště na balíky
UBTH hydraulicvký přepravník balíků
UBTM-G mechanický přepravní balíků
UPF25H hydraulické paletizační vidle 2,5t
UPFR16-W otočné paletizační vidle 1,6t

1200BA

nesená ovíječka kulatých balíků MASCAR

CORSA 420L Plus RETE  lis kulatých balíků MASCAR (vzduchové brzdy)

 

ANIMALTECH se tento rok bude konat společně s Národní výstavou hospodářských zvířat a Národní výstavou myslivostiNosnými tématy veletrhu jsou chovatelství, genetika, veterinární lékařství, technologie a zemědělská technika pro živočišnou výrobu. V rámci doprovodného programu Národní výstavy myslivosti proběhnou oslavy stého výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty. Součástí oslav bude bohatý program, výstavy s unikátními exponáty, ukázky a vzdělávací aktivity.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.