Půduzpracující stroje AGRISEM

PODRÝVÁNÍ

Samostatné podrýváky Agrisem

Kombinovatelné podrýváky Agrisem


PODMÍTÁNÍ

Diskové podmítače Agrisem

Radličkové kypřiče Agrisem

Kombinace podmítač/podrývák Agrisem

 


PŘEDSEŤOVÁ PŘÍPRAVA

Kompaktory Agrisem

Rotační brány Agrisem


PŮDUZPRACUJÍCÍ STROJE DO SADŮ A VINIC

Půdzpracující stroje Agrisem do sadů a vinic

 

Půdozpracující stroje AGRISEMNaše společnost UNIMARCO a.s. se roku 2009 stala výhradním dovozcem pro Českou republiku v oblasti půduzpracujících strojů renomovaného francouzského výrobce AGRISEM INTERNATIONAL.

Všechny stroje jsou masivní konstrukce předurčené i v našich náročných podmínkách pro dlouhodobé používání, jsou snadno ovladatelné a jednoduché na údržbu. Použité materiály a robustní profily jsou ideální i pro velmi suché, těžké a kamenité půdy. Dosavadní výsledky polních zkoušek a celoplošných polních operací prokázaly překvapivě dobré výsledky také na těžkých jílovitých, skutečně extrémně lepivých půdách. Díky tomu se staly stroje AGRISEM žádanými mezi francouzskými farmáři a pomalu si získávají u našich zemědělců dobrou pozici.

Vyjímečnými stroji pro naše pole jsou podrýváky CULTIPLOW a COMBIPLOW, které vás přesvědčí výjimečnými výsledky při jímání přívalových srážek či rozvojem kořenového systému. Stavebnicový systém diskových podmítačů Disc-O-Mulch s jedinečným tvarem slupic, patentovaným uložením disků a mohutným rámem už prokázal své přednosti při práci na utužených strništích s velkým podílem organické hmoty, nadchl své uživatele i při urovnání pozemků před jarním setím.