Půduzpracující stroje AGRISEM

PODRÝVÁNÍ

Samostatné podrýváky Agrisem

Kombinovatelné podrýváky Agrisem


PODMÍTÁNÍ

Diskové podmítače Agrisem

Radličkové kypřiče Agrisem

Diskové podmítače Agrisem

 


PŘEDSEŤOVÁ PŘÍPRAVA

Kompaktory Agrisem

 


Půdozpracující stroje AGRISEMNaše společnost UNIMARCO a.s. se roku 2009 stala výhradním dovozcem pro Českou republiku v oblasti půduzpracujících strojů renomovaného francouzského výrobce AGRISEM INTERNATIONAL.

Všechny stroje jsou masivní konstrukce předurčené i v našich náročných podmínkách pro dlouhodobé používání, jsou snadno ovladatelné a jednoduché na údržbu. Použité materiály a robustní profily jsou ideální i pro velmi suché, těžké a kamenité půdy. Dosavadní výsledky polních zkoušek a celoplošných polních operací prokázaly překvapivě dobré výsledky také na těžkých jílovitých, skutečně extrémně lepivých půdách. Díky tomu se staly stroje AGRISEM žádanými mezi francouzskými farmáři a pomalu si získávají u našich zemědělců dobrou pozici.

Vyjímečnými stroji pro naše pole jsou podrýváky CULTIPLOW a COMBIPLOW, které vás přesvědčí výjimečnými výsledky při jímání přívalových srážek či rozvojem kořenového systému. Stavebnicový systém diskových podmítačů Disc-O-Mulch s jedinečným tvarem slupic, patentovaným uložením disků a mohutným rámem už prokázal své přednosti při práci na utužených strništích s velkým podílem organické hmoty, nadchl své uživatele i při urovnání pozemků před jarním setím.